Підготовка до школи

для дітей 5-7 років

Курс «Підготовка до школи» розрахований  для дітей 5-7 років . Курсом передбачено всебічний, гармонійний розвиток майбутнього першокласника, формування готовності до школи (інтелектуальної, психологічної, соціальної, мотиваційної), набуття дитиною потрібних знань, вмінь і навичок, компетентностей, які необхідні для навчання в школі.

На наших заняттях діти готуються до школи в ігровій та цікавій формі, знайомляться з математичними поняттям, сенсорними еталонами, навколишнім світом, навчаються читати, готують руку до письма, експериментують, створюють власні проекти і творчі шедеври. А ще, вчаться взаємодіяти один з одним, розвивають лідерські якості, вміння презентувати себе і свій винахід, вміння працювати в команді, що дає змогу дітям легко та цікаво навчатися у школі.

Курс «Підготовка дитини до школи» включає в себе такі блоки: математика, грамота, підготовка руки до письма, розвиток дрібної моторики, творчість і цікава наука, а також конструювання і СТЕМ!

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вашими дітками у центрі розвитку «Маленький ерудит». Підготовка до школи теж може бути драйвовою і 100% практичною та цікавою!

Давайте розвиватися разом !!!

Читання

Математика

Логіка

Навколишній світ

Грамота

Письмо

(розвиток дрібної моторики)

Наука

У ВАС Є ПИТАННЯ, МИ З РАДІСТЮ ПРОКОНСУЛЬТУЄМО
НАПИШІТЬ НАМ У VIBER І ОТРИМАЙТЕ ШВИДКУ ВІДПОВІДЬ АБО ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ